Генпрокуратура перевіряє бізнес, до якого причетна сім’я нардепа від Радикальної партії в Липецьку

Слідчі Генеральної прокуратури перевіряють ряд епізодів щодо діяльності підприємств, пов’язаних з сім’єю народного депутата від Радикальної партії Сергія Рибалки, в тому числі, що знаходить в російському місті Липецьк, повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

Генпрокурор відкинув підозри щодо Рибалки про несплату податків, проте вказав на інші факти, які зацікавили слідчих.   “Є інші проблеми в фірмах, пов’язаних з його (Рибалкою – ред.) сім’єю, якими він раніше керував. Дійсно, слідство перевіряє багато епізодів з діяльності його концерну, в тому числі, пов’язаний з підконтрольним його сім’ї підприємством, яке знаходиться на території Російської Федерації, в Липецьку “, – сказав Луценко в інтерв’ю 5 каналу, передає Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, в лютому поточного року співробітники ГПУ і Служби безпеки України прийшли з обшуком до депутата Радикальної партії Сергію Рибалки.  Пізніше спікер генпрокурора Лариса Сарган уточнила, що Слідчі дії ГПУ в офісі корпорації S.Group, пов’язаної з Рибалкою, проводилися в рамках кримінальних проваджень за фактом ухилення від податків та службового підроблення.