Loading...

Лавров розповів, скільки часу Росія визнаватиме «паспорти» сепаратистів

Указ про визнання в Росії «документів», виданих на непідконтрольних українській владі територіях Донбасу, діятиме до виконання Мінських угод, заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров під час Мюнхенської безпекової конференції.

«З суто гуманітарних міркувань – на той період, поки не будуть виконані Мінські угоди. Указом президента дозволено приймати ті посвідчення особи, які є у жителів Донбасу, для того, щоб вони могли і в Росію потрапляти легітимно, і потім рухатися залізничним, авіаційним транспортом з Російської Федерації», – сказав Лавров.

Він зазначив, щ це питання не обговорювалося на зустрічі керівників МЗС країн «нормандської четвірки».

«В указі чорним по білому написано, що ми при цьому керуємося виключно гуманітарними міркуваннями», – прокоментував причину появи указу Сергій Лавров.

Як інформував ZAXID.NET, 18 лютого, президент Росії Володимир Путін підписав указ «про визнання документів, виданих громадянам України та особам без громадянства, які проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України».

Президент України Петро Порошенко вважає, що рішення Путіна визнати документи, видані громадянам України в «ДНР» і «ЛНР», лише доводить російську окупацію Донбасу.

В свою чергу, секретар РНБО Олександр Турчинов висловив переконання, що своїм рішенням Путін юридично визнав квазідержавні терористичні угруповання і вийшов з Мінського процесу.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *