В Білорусії затримали священика з Росії у компанії повій

Зазначається, що священик не був відвідувачем притону. Оперативникам він заявив, що збирався вивезти жінок в Санкт-Петербург.
У білоруському Вітебську поліцейські затримали в притоні з повіями російського священика. Його підозрюють в спробі вивезти жінок в Петербург в якості живого товару, пише ТСН.ua. Відносно 39-річного Миколи Кірєєва порушено кримінальну справу, повідомила офіційний представник управління СК по Вітебській області Світлана Сахарова в Facebook.

На даний момент зі священиком працюють слідчі. Затриманий мовчить і ні на що не скаржиться. Як з’ясувалося, отець Микола не звертався до слідства з проханням про дзвінок, повідомляє телеканал “360”.
За даними порталу 47news.ru, затриманий чоловік – отець Микола (Микола Кірєєв) з храму Святих Апостолів Петра і Павла у Всеволожську районі Ленінградської області. Священик поїхав 2 серпня, рідним розповів, що збирається в паломницький вояж по Московській області. Останній раз він виходив на зв’язок вдень 3 серпня, потім перестав відповідати на дзвінки.

Увечері 4 серпня дружина отця Миколая звернулася в поліцію. У той же день його затримали. Священик не був відвідувачем притону. Оперативникам він заявив, що збирався вивезти жінок в Санкт-Петербург.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *