Loading...

У Швейцарії знайшли багато “золота Януковича” – Луценко

В Швейцарії знайшли банківську комірку з великою кількістю золота, яка належить людині із “сім’ї Януковича”.

Про це на брифінгу в Миколаєві заявив Генпрокурор Юрій Луценко.

 “Я не можу поки повідомляти, кому саме належить та комірка з золотом, аби не нашкодити інтересам слідства. Але можу підтвердити, що велика кількість золота знайдена в банківський комірках в Швейцарії, і належать людині, близькій до так званої “родини Януковича”, – сказав Луценко.

Він також додав, що Генеральна прокуратура вживає заходи для арешту знайденого золота.

В найближчий час він пообіцяв розповісти деталі цієї справи.

За словами генпрокурора, українським правоохоронцям вдалося знайти золото завдяки тому, що підозрювані укладали угоди зі слідством. Він пообіцяв розповісти подробиці цієї справм вже найближчим часом.

Зараз ГПУ вживає заходів для арешту знайденого золота.

24 травня в Україні була проведена безпрецедентна за масштабами антикорупційна операція у справі про податкові майданчики, пов’язані з колишнім міністром доходів і зборів Олександром Клименком.

Понад 1700 співробітників Національної поліції і близько 500 військових прокурорів провели понад 450 обшуків на території 15 областей України, затримавши понад 20 високопоставлених чиновників.

Кільком фіскалам вдалося втекти. Правоохоронці під час обшуків вилучили $5,46 млн, 279,6 тис. євро, 3,8 млн фунтів, 3,7 кг золота, 50 кг срібла, 30 дорогоцінних годинників, 215 ювелірних виробів, 51 предмет мистецтва, 25 автомобілів і плавзасобів.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що Клименко вивів з держбюджету 12 млрд доларів і придбав на них бізнес і нерухомість по всій Україні.

Військова прокуратура вже завершила досудове розслідування проти екс-міністра і повідомила про підозру у створенні злочинної групи.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *