“Приватбанк” більше не судиться з Коломойським за 50 млрд грн, – блогер

Націоналізований “ПриватБанк” нібито відкликав позови на 50 млрд грн проти компаній українського олігарха та колишнього власника цієї фінустанови Ігоря Коломойського. Про у блозі на “Українській правді” повідомив блогер Сергій Лямець

“Юристи ПБ пішли в один з районних відділів поліції Дніпровської області із заявою про те, що позови проти компаній Коломойського – це підробка, шахрайство. Виявляється, вони їх не подавали! Справді – раптом хтось із активістів побачить, що” Приват” відкликав заяву. А так – ніби й не вони” – написав блогер.

"Приватбанк" більше не судиться з Коломойським за 50 млрд грн, - блогер

Він вважає, що подібний маневр заблокує суди проти компаній Коломойського на роки.

Нагадаємо, що 18 грудня 2016 року уряд націоналізував ПАТ “Приватбанк”. 21 грудня Мініфін придбав 100% акцій “Приватбанку” за одну гривню. Міжнародні фінансові інститути підтримали це рішення.

Банк був докапіталізований на 107 млрд грн із запланованих 116,8 млрд грн.

22 лютого Кабінет міністрів України ухвалив рішення продовжити докапіталізацію націоналізованого “Приватбанку” на 9,8 млрд грн.

26 червня стало відомо, що статутний капітал “Приватбанку” буде збільшений Мінфіном на суму до 38,565 млрд грн за допомогою облігацій державної позики (ОВДП) в обмін на акції банку на термін до 17 років з прибутковістю до 9,8% річних.