СБУ прийшла з обшуками до НАБУ у справі про підкуп керівництва Міграційної служби – ЗМІ

У середу, 29 листопада, співробітники Служби безпеки України разом з Генеральною прокуратурою прийшли з обшуками до працівників Національного антикорупційного бюро України, повідомили ТСН.ua власні джерела у правоохоронних органах.

Співрозмовник видання не зміг уточнити, де і у кого саме проходять обшуки. Однак наголосив, що слідчі дії відбуваються не в офісі НАБУ.

Джерела видання зазначають, що обшуки пов’язані із сьогоднішнім затриманням детектива НАБУ під час спроби передачі хабаря першому заступнику голови Державної міграційної служби Діні Пімаховій.

У ДМС повідомили, що агент НАБУ, син колишнього народного депутата від Партії регіонів Юрія Боярського, впродовж декількох місяців намагався спровокувати Діну Пімахову. Він пропонував їй хабарі за легалізацію в Україні неіснуючих громадян В‘єтнаму та Ірану. За даними служби, агент НАБУ виконував вказівки свого керівництва.

Для його викриття було проведено спецоперацію СБУ.  Його затримали під час спроби передати першу частину хабаря у розмірі $15 тисяч.

Нагадаємо, що Генпрокуратура розпочала кримінальне провадження проти директора НАБУ Артема Ситника. Його підозрюють у розголошені даних розслідування. Зокрема, мова йде про опублікований в Інтернеті аудіозапис. Людина з голосом, схожим на голос Ситника, розповідає деталі прослуховування у справі екс-прокурора Костянтина Кулика.

Окрім того ГПУ розслідує справу про закупівлю спортивних костюмів та тактичних сорочок для детективів НАБУ.