Річниця розгону Євромайдану: Києвом рушила смолоскипна хода

У Києві до річниці розгону Євромайдану розпочалась смолоскипно-файєрна хода до Адміністрації Президента, МВС і Генпрокуратури України, передає УНН з посиланням на організаторів.

“Ми більше не хочемо ходити до прокуратури і МВС і просити прискорити розслідування. Ми переходимо до рішучих дій і вимагаємо від Президента доповісти про конкретні результати роботи слідчих і повідомити про покараних злочинців”, – повідомили організатори.

Хода розпочалась від Майдану Незалежності. Близько 100 активістів із смолоскипами в руках рушили центром міста на вулицю Грушевського.

Як повідомляв УНН, 21 листопада в Києві на Майдані Незалежності відбулась акція на честь 4-ї річниці Революції гідності. http://www.unn.com.ua/uk/news/1701553-richnitsya-rozgonu-yevromaydanu-kiyevom-rushila-smoloskipna-khoda

В ніч з 29 на 30 листопада 2013 року тодішня київська влада застосувала силу для розгону наметового табору прихильників європейської інтеграції України на майдані Незалежності в Києві. Для мене саме цей розгін (незважаючи на всі наступні, нерідко вельми драматичні події) став поворотним пунктом в історії Майдану. Тому що саме після нього жителі Києва вийшли на вулиці української столиці без всяких політичних закликів, без будь-якої агітації – я б сказав, що в ті дні політикам швидше доводилося утримувати людей від радикальних дій, ніж закликати до них, пише Віталій Портников для “Радіо свобода “.