Сутички біля МВС у Києві: У поліції підтвердили затримання 4 учасників

Після спроби підпалити димову шашку ввечері біля будівлі МВС на вул. Богомольця в Києві поліцейські затримали чотирьох учасників факельної ходи.

Як повідомляє прес-служба поліції, на чотирьох учасників акції, яких доставили до відділення, склали адміністративні протоколи про дрібне хуліганство. Їх уже відпустили.

Згідно з повідомленням, правоохоронці почали супроводжувати колону, яка з Майдану Незалежності вирушила до МВС.

“Там активісти застосували піротехніку. Крім того, кілька людей намагалися підпалити військову димову шашку. Тому поліцейські припинили правопорушення”, – повідомили в поліції.

Крім того, поліцейські запросили до відділення організатора заходу “для встановлення причин порушення порядку проведення акції”.

Нагадаємо, 29 листопада в день четвертої річниці силового розгону студентів на Євромайдані близько 200 активістів зібралися в центрі Києва для факельної ходи. Мітингувальники почали акцію біля Адміністрації президента України, далі рушили до Міністерства внутрішніх справ.

В результаті колона вирушила до МВС, після чого на Богомольця відбулися зіткнення між учасниками смолоскипної ходи і поліцією.

За даними Hromadske, учасники протесту кидали фаєри та петарди у кордон поліції біля МВС. У відповідь правоохоронці відтіснили протестувальників.

Після сутички правоохоронці затримали чотирьох осіб. Також повідомляться про постраждалих. Точна кількість травмованих поки невідома.