У Путіна анонсували переговори з Порошенком

Найближчими днями після підготовки спеціальної доповіді місії ОБСЄ відбудеться телефонна розмова лідерів “нормандської четвірки”, куди входять Німеччина, Франція, Росія та Україна.

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, пише ТАСС.

За його словами, мова йде саме про телефонну розмову.

Російську сторону під час переговорів буде представляти статс-секретар, заступник міністра закордонних справ РФ Григорій Карасін. Він розповів, що що учасники зустрічі “нормандської четвірки” в Берліні 30 травня заслухають представників ОБСЄ та керівників робочих підгруп Контактної групи з врегулювання ситуації на українському Донбасі.

“Завтра (у вівторок, 30 травня. – Ред.) пройде зустріч заступників голів МЗС “нормандської четвірки”. Подібний механізм прописаний у декларації чотирьох лідерів – відразу після Мінських домовленостей у 2015 році була ухвалена декларація президентів Росії, Франції, канцлера Німеччини і президента Україна. Ми досягли того, що періодично зустрічатиметься так званий “контрольний механізм” на рівні заступників голів МЗС, політдиректорів із метою підсумувати все, що відбувається і давати імпульси для прискорення”, – сказав Карасін.

Як повідомлялося, 29 травня відбулася зустріч президента Росії Володимира Путіна і президента Франції Еммануеля Макрона, під час якої говорили і про нову зустріч представників “нормандського формату”.