“Почерк психопата”: в мережі розкрили справжню сутність Путіна

У соцмережах активно обговорюють почерк президента Росії Володимира Путіна.

Так, українська журналістка Тетяна Висоцька на своїй сторінці в Facebook виклала фото зі зразком його “рукопису”.

Глава Росії в понеділок, 29 травня, залишив відгук у Книзі почесних гостей на виставці про Петра I у Версалі.

"Почерк психопата": в мережі розкрили справжню сутність Путіна

“Як на мене – почерк психопата”, – підкреслила вона. Користувачі відразу підхопили ці слова.

"Почерк психопата": в мережі розкрили справжню сутність Путіна

А ще  Путін назвав доньку київського князя Ярослава Мудрого, королеву Франції Анну Ярославну “русской Анной” (рос.).

Як передає Європейська правда, про це він заявив 29 травня на прес-конференції у Версалі за підсумками переговорів з президентом Франції Еммануелем Макроном.

“З поїздки Петра Першого до Франції не почалася історія російсько-французьких відносин. Вона має набагато глибше коріння. Освічена французька публіка знає русскую Анну – королеву Франції”, – сказав він.

При цьому Путін зазначив, що князь Київської Русі Ярослав Мудрий був “нашим”.

Він додав, що Анна Ярославна, будучи дружиною Генріха I, зробила суттєвий внесок в розвиток Франції та стала однією із засновниць двох європейських династій – Бурбонів і Валуа.

У свою чергу заява Путіна зустріла різку критику з боку представників української влади. Так, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що заяви про “русскую” Анну та “нашого” Ярослава Мудрого розраховані лише на росіян.

“Ярослав Мудрий – російський князь, а Анна Ярославна- російська князівна? А Київ тоді – російське місто, як і Крим – російська вотчина?” – задала вона риторичне питання на своїй сторінці в Facebook.

Анна Ярославна, також відома у країнах Західної Європи як Анна Київська, – середня дочка київського князя Ярослава Мудрого, який був одноосібним володарем Київської Русі за декілька сторічь до заснування Москви та створення Російської імперії.

Нагадаємо, що у 2015 році Володимир Путін заявив, що київський князь Володимир Великий поклав початок формуванню єдиної російської нації, фактично проклав дорогу до будівництва сильної, централізованої Російської держави.