Час розплати: в Одесі скасували концерт оскандаленого Дорна

Концерт відомого українського співака Івана Дорна, запланований на 9 червня, в Одесі скасований.

Про це Дорн повідомив у коментарі російському каналу РЕН ТВ.

“Не дивлячись на різні провокації, я планую виступати на батьківщині. Я буду виступати, поки є люди, які люблять мою музику”, – сказав Дорн.

За його словами, концерт був скасований ще місяць тому.

Іван Дорн

Водноайн-сервіс Concert.ua повідомив про зупинку продажу квитків на концерт співака.

Інформацію про скасування концерту також підтвердили в клубі Ibiza, де він повинен був відбутися.

“Подзвонили організатори концерту і сказали, що він скасований. Кілька годин тому”, – зазначили в клубі в коментарі ТСН.

Нагадаємо, раніше екс-керівник одеської організації “Правий сектор” Сергій Стерненко пообіцяв “допомогти Дорну з концертом”, після того, як співак дав скандальне інтерв’ю журналісту Юрію Дудю. Так, Дорн заявив, що  виступає за дружбу з російськими окупантами і вбивцями-терористами. Також у цьому інтерв’ю артист відхрестився від допомоги АТО, яку нібито раніше надавав. Крім того, співак запевнив, що між Україною і Росією просто “сталася сварка”.

Як повідомляв “Обозреватель”, 28 травня в Одесі активісти зірвали концерт скандальної української співачки Світлани Лободи, яка після російської агресії проти України продовжила регулярно давати концерти в Росії. Під час протестів поліціянти жорстко нападали на активістів, а сама співачка сховалася від одеситів на катері.