Термінова заява ветеранів АТО: Олігархат оголосив українцям війну! Ми приймаємо виклик і будемо бити тварюк до останнього

Бійку тітушок з учасниками блокади Донбасу під Бахмутом Донецької області організувало підприємство «Зоря» з Рубіжного, заявив в коментарі виданню «ГОРДОН» один з організаторів товарної блокади на Донбасі,   ветеран АТО Анатолій  Виногродський.

«Тітушок для бійки під Бахмутом найняло підприємство« Зоря »з Рубіжного, що випускає продукцію хімічної промисловості, в тому числі вибухівку. Воно виділило кошти, на які були найняті спортсмени-ТІТУШКИ. Все, як у 2014 році. До блокпосту в Золотому приїхали близько 100 осіб. Схема стара: на блокаду нам відповідають антиблокадою. Я так розумію, хтось дуже сильно хоче крові. У район Бахмута їхали сім автобусів. Наші їх зупинили, втрутився спецназ і хлопців побили кийками. За що – не зрозуміло », – зазначив Виногродський.

На його думку , начальник поліції Донецької області В’ячеслав Аброськін, який перебував на місці інциденту, підтримує проросійських сепаратистів.

«Інформації про те, хто вдарив Аброськіна, у мене немає. Його взагалі давно пора на місце поставити. Він сепаратист і підтримує таких же, як сам. У нього в поліції досі служать люди, які виступали за «ДНР». Що стосується можливих спроб розгону блокади, то у нас на цей рахунок рішення прийнято. Однак про дії, до яких ми вдамося в цьому випадку, я зараз говорити не буду. . Торгівлі на крові наших побратимів ми не допустимо », – підкреслив Виногродський.

Головний редактор авторитетного видання Цензор.нет, – журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в Фейсбуці прокоментував блокаду доріг на Донбасі.

За словами Бутусова, якби міліція Донецька змогла розігнати людей, які блокували дороги на сході навесні 2014 року, то зараз би не довелося рятувати Україну тим, хто блокує донбаські дороги в лютому 2017 року.

«При відсутності влади люди брали на себе відповідальність за Україну три роки тому, і вони, природно, робили помилки, і ці люди не завжди були послідовними і розумними в своїх діях, але вони живі, і значить, у них є слабкості. Однак якби ці люди, які симпатичні далеко не всім,  не поїхали б три роки тому рятувати країну, то зараз би в Києві ніхто не став би домовлятися про торгівлю », пише Бутусов.

За його словами, всі, хто захоче їх розігнати, повинні згадати, що у кожної події є причини і наслідок. Потрібно згадати, коли блокада на сході була під російськими прапорами, і її розганяли «самозванці» під прапором України.

Саме ці люди подарували нам можливість не стати тимчасово окупованими територіями.

Раніше ми повідомляли, що олігархічна група яка вважає себе владою , створила «АнтибБлокаду» за принципом «антиМайдану» Віктора  Януковича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *