Гройсман готовий купувати вугілля в РФ

Блокада Донбасу змушує підприємства купувати вугілля в Росії. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

За словами прем’єра, він зустрічався з металургами, на частку яких припадає 17% промислового виробництва в країні і 25% валютної виручки, які заявили, що блокада “фактично штовхає”  їхні  підприємства до покупки в РФ.

– Це потужна сфера нашої економіки, і коли просто перекритий шлях до українських надр (це ж українське вугілля, воно належить українцям), то сьогодні металурги говорять, що зараз дуже важливо законтрактувати необхідну кількість вугілля, але для цього є тільки два джерела – або Америка , або Росія “, – підкреслив Гройсман.

БЛОКАДА

Активісти заблокували ряд ділянок залізниці, вимагаючи припинити торгівлю з непідконтрольними Україні районами. Після цього в столиці сталося кілька акцій протесту зі схожими вимогами.

В середині лютого уряд прийняв рішення про введення надзвичайних заходів в енергетиці.

 

“Штаб блокади торгівлі з окупованими територіями” оголосив про розширення зони своїх дій. На цей раз відкрився мобільний пост біля Мар’їнки.

– Відкрито мобільний пост штабу блокади в новому напрямку. Пост розташований на трасі Курахово-Мар’їнка та є сполучною ланкою з редутом “Соловейко” на Маріупольському напрямку і редутом “16-го добровольчого батальйону” в Кривому Торці, – повідомляється в “Фейсбуці” блокадчиків.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *