Loading...

Слідом за Юрою Єнакіївським суд відбілив ще одну одіозну особу

28 лютого столичний Апеляційний суд скасував постанову Солом’янського суду, яке він прийняв 12 серпня 2016 року: визнати винними у “газовій справі Онищенко” Леся Залізняка і Олега Рябошапку. Юристи одіозного екс-нардепа вельми зраділи такому рішенню суду.

“Найголовніше – це вселяє надію, що незалежне правосуддя в Україні все ж ще збереглося. Рябошапка і Железняк в суді так і не змогли по суті відповісти ні на одне питання – в чому саме вони визнали себе винними, які конкретно кримінальні діяння вони зробили в рамках так званої “газової справи”.

Очевидно, що суд прийняв нарешті аргументи нашого боку захисту, а саме, врахував той незаперечний факт, що 9 фігурантів “газової справи” пішли на угоди з НАБУ виключно заради того, щоб вийти з СІЗО”, – розповів натхнений Віталій Мегедь, юрист нардепа-втікача.

Як відомо, більше 20 людей заарештували в ході розслідування “газової справи”. Дев’ятеро в кінцевому підсумку визнали свою вину і почали співпрацювати зі слідством, в той час як головний фігурант – Олександр Онищенко – втік з країни, визнавати провину навідріз відмовляється і не втомлюється заявляти, що ця справа – не що інше, як політичне замовлення.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *