Сурков збирається в Україну

Помічник прзидента Росії Володимира Путіна Владислав Сурков має намір у січні 2019 року побувати на підконтрольній українській владі території, аби “розрулити ситуацію щодо Донбасу”

Про це з посиланням на власні дані поінформував у неділю, 17 листопада 2019 року, політичний аналітик Юрій Романенко на своїй сторінці у Facebook, передає Еспресо.TV.

“У Суркова є плани приїхати сюди в складі невеликої неофіційною делегації на початку січня, щоб розрулити ситуацію щодо Донбасу”, – зазначив він.

Але, як наголошує Романенко, навряд чи даний візит вийде приховати, що викличе нові ускладнення для президента України Володимира Зеленського.

Також есперт звертає увагу на той поспіх, з яким партія “Слуга народу” намагається ухвалити закон про особливий статус ОРДЛО, й застерігає команду президента від необдуманих та надто швидких кроків у цьому напрямку.

” …Навіщо поспішати, якщо немає рамкових угод з Росією і європейськими партнерами в рамках Нормандії. Тому, мені здається, що Зеленський форсуючи процеси заганяє себе в пастку”, – підсумував Романененко.

  • Нагадаємо, дипломат Роман Безсмертний розповів в ефірі Еспресо.TV про активні контакти помічника президента України Андрія Єрмака як із Сурковим, так й іншими представниками Кремля, відповідальними за російську політику в Україні.
  • Як підкреслив Безсмертний, Єрмак у цьому напрямку діє виключно за “дорученням” Зеленського й розвідувальні та безпекові органи у Києві мають усю інформацію про його постійні контакти та перемовини з різними середовищами в Москві.
  • До речі, Романенко теж повідомляє про “активне спілкування” Єрмака з Сурковим.