ПОДВІЙНЕ ГРОМАДЯНСТВО: ХТО КРІМ АРТЕМЕНКА?

“Народний контроль” звернувся до посольств декількох країн світу, зокрема США, Канади, Великобританії, Ізраїлю та ін., з вимогою повідомити, чи мають наші політики їхнє громадянство. Таке ж звернення ми надіслали в українські відомства: Міністерство юстиції, Міністерство закордонних справ та СБУ.

За різною інформацією понад 100 депутатів Верховної Ради та ряд міністрів мають два та більше громадянств. Це глобальна проблема, яка не вирішується владою. Позбавили мандату Артеменка і на цьому все! Відразу виникає наступне питання: а що з іншими? Чому досі не підтверджена, або ж не спростована, інформація щодо подвійного громадянства відстороненого голови ДФС Романа Насірова?

Мене вражає робота наших спецслужб та відповідних держорганів. Вони або не в змозі відслідкувати, як люди з іншим громадянством потрапляють на державні посади, або все добре знають, але покривають цих людей. Тому я звернувся і в український Мін’юст, МЗС та СБУ, аби дізнатися, чи взагалі вони проводять роботу з визначення таких осіб.

Вже декілька місяців в інформаційному просторі тема подвійного громадянства одна із найгарячіших та нам нічого невідомо, влада приховує списки політиків, які мають подвійне громадянство. Щодня ми чуємо десятки заяв щодо розслідування ситуації з подвійним громадянством депутатів, чуємо якісь цифри – та жодних фактів. Нам потрібні конкретні прізвища.

Тому “Народний контроль” ініціював такі звернення. Отримавши відповіді, ми відразу оприлюднимо списки цих політиків, аби кожен українець зміг побачити ці прізвища. Ми вимагатимемо позбавити мандату та звільнити з посади кожного, хто має подвійне громадянство.

Дмитро Добродомов, народний депутат України,

Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції,

лідер партії “Народний контроль”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *