Loading...

Покарання неминуче. МОК запланував санкції проти Росії за Олімпіаду-2014

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) має намір ввести санкції проти Росії за порушення антидопінгових правил на Олімпіаді 2014 року в Сочі.

Про те, що питання про покарання буде вирішене до жовтня 2017 року, в інтерв’ю New York Times заявив президент організації Томас Бах. За його словами, не можна забути те, що сталося в Сочі.

“У нас склалося враження, що деякі люди в Росії думають, ніби вирішуючи проблеми на майбутнє, минуле забудеться. Ми дали чітко зрозуміти, що за ці дії будуть введені санкції”, – зазначив функціонер.

Бах додав, що дві олімпійські комісії, як і раніше вивчають випадки порушення антидопінгових правил спортсменами та чиновниками РФ. І хоча вони візьмуть до уваги недавно проведені в Росії реформи, глава МОК підкреслив, що покарання неминуче.

Раніше національні антидопінгові організації (NADO) з 19 країн закликали усунути російських спортсменів від участі у всіх міжнародних змаганнях, а також відібрати у РФ право на проведення змагань через звинувачення у використанні допінгу на державному рівні.

Повідомлялося, що понад тисячу атлетів з РФ підозрюють у використанні заборонених речовин, що на державному рівні покривалося Росією.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *