Польща хоче закрити пішохідний пункт перетину кордону з Україною

Прикордонна служба Польщі не рекомендує продовжувати термін дії експериментального пішохідного пункту перетину польсько-українського кордону “Угринів-Долгобичув”, який закінчується в кінці червня.

Про це повідомив Якуб Логінов, активіст ініціативи “Пішоходні переходи”, який отримав офіційний лист від Люблінського воєводства, пише “Європейська правда”.

У воєводстві відзначили, що зацікавлені в продовженні роботи пункту перетину і направили запит до відповідних служб. Прикордонна служба Польщі у відповідь повідомила, що не рекомендує продовжувати дію пункту пропуску через відсутність умов, що гарантують безпеку людей, які перетинають кордон пішки.

“Подальша доля проекту повинна залежати від створення відповідних умов та інфраструктури, зроблених винятково для пішоходів”, – йдеться в листі.

Прикордонники відзначили, що в пункті перетину значно зросла кількість автобусів, і він призначений для автомобільного транспорту.

Пропуск осіб в пішому порядку в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення “Угринів-Долгобичув” був введений 1 липня 2015 року.