Ви не в курсі про тисячі убитих Путіним? Маккейн жорстко відчитав креатуру Трампа за позицію щодо України

Глава Комітету збройних сил Сенату США «республіканець» Джон Маккейн жорстко відреагував на нечітку позицію виконавчого директора корпорації Boeing Патрика Шенахена, якого Дональд Трамп запропонував на посаду заступника глави Пентагону, в питанні надання летального зброї Україні.

Нагадаємо, Boeing є одним з найбільших виробників озброєння в США.

На слуханнях Комітету Шенахен заявив, що підтримує надання зброї Україні. Однак до цього він подав письмову відповідь на питання Комітету, що йому необхідно детальніше розібратися в даному питанні, оскільки у нього немає доступу до засекреченої інформації.

Така позиція Шенахена викликала обурення у Маккейна.

«Зброя для захисту цієї нації (українців, – ред.) – і ваша відповідь« мені потрібно розібратися в цьому питанні ». Так не підходить, містер Шенахен. Я радий що, ви змінили свою думку, в порівнянні з тим, що ви подали, але це турбує мене, мене все одно турбує після всіх цих років, що Ви говорите, що Вам потрібно розібратися в цьому питанні … », – сказав Маккейн.

«Ви не в курсі про тисячі людей, убитих Володимиром Путіним? Ви що, все це пропустили? », – додав він.

Глава комітету Сенату США з питань збройних сил республіканець Джон Маккейн закликав президента Дональда Трампа «перевернути ганебну сторінку» в історії країни і все ж передати Україні сучасну зброю для відбиття агресії Росії. Про це він написав у колонці на своєму сайті.

«Сполучені Штати повинні нарощувати тиск на Росію, поки не переконають її вивести війська з України, включаючи Кримський півострів, перестати дестабілізувати ситуацію, підтримуючи колаборантів в країні», – пише сенатор.

Маккейн заявив, що Москва повинна почати поважати суверенітет і територіальну цілісність України.

«На основі цього важливого кроку президент Трамп повинен, врешті-решт, вжити заходів для скасування слабкої політики свого попередника і передати необхідну Україні оборонну летальну допомогу, якої вона заслуговує, для захисту суверенітету і територіальної цілісності від російської агресії», – пише Маккейн.

ООН за останні місяці зазначила 48-відсоткове збільшення кількості загиблих і поранених серед мирних жителів Донбасу від ініційованих путінською Росією бойових дій, зазначив сенатор.

«У президента Трампа є можливість перегорнути сторінку ганебної глави в американській історії і дати Україні оборонну летальну допомогу, затверджену Конгресом», – підсумував він ..