Летальна зброя для України: Конгрес вже готує ключовий законопроект

У Конгресі США готують законопроект щодо військової допомоги Україні, який проситиме у адміністрації президента Дональда Трампа надати державі летальну зброю

Про це заявив очільник Комітету у справах збройних сил нижньої палати Конгресу США Мак Торнберрі, повідомляє видання The Hill.

Говорячи про законопроект оборонного дозволу для протидії загрозам з боку Росії та КНДР, він зазначив, що він дозволить виділити гроші для програми надання допомоги військовим європейських союзників США для протидії російській агресії

“У законопроекті також буде кілька елементів, щоб ще більше зміцнити нашу прихильність до НАТО та України”, – наголосив Торнберрі.

Зазначається, що документ також дозволить “виділити мільйони для сприяння безпеці в Україні, допомогти навчати і оснащувати військову службу цієї країни”.

“Він продовжує включати в себе військову допомогу Україні і заохочення того, що адміністрація маю надати летальну допомогу, щоб українці могли захистити себе від агресії, яка надходить до них зі сходу”, – підсумував Торнберрі.