Loading...

У прифронтовому воєнторзі виявили обновки української армії. Фотодокази

У прифронтових містах на сході України активно ведеться торгівля товарами, які повинні були поставлятися тільки в армію. Про це на своїй сторінці в Facebook написав офіцер Олексій Петров.

“А ось зараз я злий, до крайнього ступеня! І причиною такого мого романтичного настрою є не звичний армійський дебілізм або ж велика кількість нікому не потрібних паперів. Мова за інше. За б *** їй в солдатських і більш інших погонах “, – написав він.

Військовослужбовець розповів, як їм доводилося шукати по воєнторгах зимове обмундирування для товаришів по службі. “Воєнторг одного прифронтового містечка. В армійському бутіку незадорого купили взводному новий утеплювач (ми ще такі не отримували. Пикою не вийшли), а в іншому магазині  придбали ту саму кофту флісовую з американського матеріалу, які видавали кожному третьому, вірніше видають, але ми теж поки в прольоті. Ну і там, і там на полицях красувалися новенькі черевики Талан, обох сезонів “, – зазначив він.

Петрова обурило те, що солдати віддають нове обмундирування на продаж. “Так вам. щурам банановим, шинель видати і чоботи кирзові. У самий раз буде. Ну видали тобі, придурку, кофту, а вона не потрібна тобі, ну є у тебе вже дві штуки. Віддай своєму підлеглому або ж бойовому побратимові, тому, що йому не дісталося. Але ж ні. Все в магазин “, – обурився він. Петров при цьому зазначив у коментарях, що магазин знаходиться в Волновасі, але подібне відбувається і в інших містах в зоні АТО.

Alex Petrov додав 5 нових світлин.

Вчора о 11:32 ·

 “Так Петров, спокойно! Вдох, выдох… Дышим глубже”…

Я постоянно бурчу за армию, за ту систему которая досталась нам от совка. За дебилов полковников и так далее по списку. Ну не могу я молчать, душа болит.
А вот сейчас я злой, до крайней степени опезденения злой! И причиной такого моего романтического настроения является не привычный армейский дебилизм или же обилие никому не нужных бумаг.
Речь за другое.
За блядей в солдатских и более других погонах.

Военторги одного прифронтового городишки. В армейском бутике незадорого купили взводному новый утеплитель (мы ещё такие не получали. Рожей не вышли), а в другом магазине надыбали ту самую кофту флисовую из американского материала, которые выдавали каждому третьему, вернее выдают, но мы тоже пока в пролёте. Ну и там и там на полках красовалась новенькие ботинки Талан, обоих сезонов.

Голі босі? Да вам крысам банановым шинель выдать и сапоги кирзовые. В самый раз будет.

От така херня малята. Ну выдали тебе придурку кофту, а она не нужна тебе, ну есть у тебя уже две штуки. Отдай своему подчиненному или же боевому побратиму, тому, которому не досталось. Ан нет. Всё в магазин, баблооооо, баблииищееее.
Тьфу!

Юрий Бирюков, Дмитрий Марченко … давайте, ебашьте далі, будет шо солдатикам или младшим офицерчикам в магазин отнести.

Світлина від Alex Petrov.Світлина від Alex Petrov.Світлина від Alex Petrov.Світлина від Alex Petrov.
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *