«ЩОБ ДОСЯГТИ ЗНАЧНИХ УСПІХІВ, ПОТРІБНО БАГАТО ВІД ЧОГО ВІДМОВИТИСЯ»

 переконана переможець конкурсу «Людина року», 12-річна Валерія ХРИСТЮК

– У яких конкурсах за кордоном ти брала участь?

В. – Двічі була на конкурсі в Молдові «Два серця-близнюки». Спочатку зайняла друге місце, згодом і перше. Виступала в Болгарії, в Румунії взяла Гран-прі. Минулого року я перемогла на міжнародному дитячому фестивалі «Paradise Holiday», який проходив у Тунісі. Цього року він відбувся в Греції, куди я була запрошена як гостя. Пісні співаю різними мовами, в залежності від умов конкурсу. В Молдові, наприклад, треба було виконати одну пісню молдовською, а другу – мовою країни, яку представляєш. В Румунії можна було співати якою хочеш мовою. Я, звичайно, вибрала українську. В Болгарії теж співала рідною мовою. А в Тунісі я взагалі співала українську народну пісню «Вербова дощечка», тільки в естрадній обробці.

Повне інтервю читайте у свіжому випуску газети “Діловий Переяслав”

«ЩОБ ДОСЯГТИ ЗНАЧНИХ УСПІХІВ, ПОТРІБНО БАГАТО ВІД ЧОГО ВІДМОВИТИСЯ»«ЩОБ ДОСЯГТИ ЗНАЧНИХ УСПІХІВ, ПОТРІБНО БАГАТО ВІД ЧОГО ВІДМОВИТИСЯ»«ЩОБ ДОСЯГТИ ЗНАЧНИХ УСПІХІВ, ПОТРІБНО БАГАТО ВІД ЧОГО ВІДМОВИТИСЯ»

«ЩОБ ДОСЯГТИ ЗНАЧНИХ УСПІХІВ, ПОТРІБНО БАГАТО ВІД ЧОГО ВІДМОВИТИСЯ»«ЩОБ ДОСЯГТИ ЗНАЧНИХ УСПІХІВ, ПОТРІБНО БАГАТО ВІД ЧОГО ВІДМОВИТИСЯ»

«ЩОБ ДОСЯГТИ ЗНАЧНИХ УСПІХІВ, ПОТРІБНО БАГАТО ВІД ЧОГО ВІДМОВИТИСЯ»«ЩОБ ДОСЯГТИ ЗНАЧНИХ УСПІХІВ, ПОТРІБНО БАГАТО ВІД ЧОГО ВІДМОВИТИСЯ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *