ЧИСЕЛЬНІСТЬ МІСЬКОГО УРЯДУ СКОРОЧЕНА

Як відомо, виконком міської ради налічував 23 особи. Проте не всі його члени сумлінно відвідували засідання цього поважного (принай-мі, згідно з затвердженими законодавством функціями) органу. Були й інші моменти. Наприклад, вдумлива частина містян вже давно вказувала меру на необхідність виведення з лав переяславського уряду колишнього начальника ВУКГ Сергія Бута, який за рік роботи завів підприємство в мільйонні збитки. Звичайно, меру Тарасу Костіну було вигідно мати у виконкомі таких людей, які, не ремствуючи, піднімають руку за будь-яке вигідне очільнику рішення.

Проте він, очільник, несподівано прислухався до дворічної критики (а може, були інші причини) й на попередній сесії міськради 28 серпня запропонував вивести Бута зі складу виконкому, а заразом Зореслава Левченка та Григорія Карнауха. На їхнє місце стерновий планував поставити начальника управління соціального захисту населення Миколу Гущу, начальника юридичного відділу Наталію Медведенко та начальника КП «Управляюча компанія «ВУЖКГ» (яка неграмотна назва!) Тетяну Сущук.

Читайте у свіжому випуску газети “Діловий Переяслав”, які претензії до кандидатів та мера висловлювали депутати та хто ж таки буде засідати у виконкомі міської ради