Озвучено друге питання “всенародного опитування”

Друге питання, анонсованого президентом Володимиром Зеленським всенародного опитування, стосується створення на Донбасі вільної економічної зони. Про це зявилося повідомлення на Facebook-сторінка Зеленського 

“Настав час для питання номер два. Чи підтримуєш ти створення на Донбасі вільної економічної зони? 25 жовтня рішення залежить саме від тебе!” – сказано у повідомленні.

Зеленський наголосив, що обіцяв українцям вирішувати важливі питання за участі народу, тому і ініціював всеукраїнське опитування.

“Ми обіцяли усі важливі питання вирішувати разом з тобою і ми робимо перші кроки на цьому шляху. 25 жовтня на виборчій дільниці ти зможеш дати відповідь на 5 важливих питань. Сьогодні питання номер два – чи підтримуєш ти створення на Донбасі вільної економічної зони? Неділя, 25 жовтня, приходь і вирішуй. Буде так, як вирішиш ти. Бо Україна – це ти”, – заявив президент.

Раніше Зеленський озвучив перше питання, який буде поставлено під час проведення місцевих виборів 25 жовтня: “Чи потрібно ввести довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах?”.

В Офісі президента пізніше повідомили, що також українцям хочуть поставити питання щодо медицини, школи і парламенту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *