В інфекційному відділенні лікарні не вистачає медперсоналу, тому запрошують волонтерів

Станом на 13 жовтня у переяславській ЦРЛ перебувало 108 пацієнтів з COVID-19. Про це повідомляється в офіційному звіті з лікарні. Серед хворих – 42 жителі Переяслава та 21 із сіл району.

Як стало відомо з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА) 13 жовтня, у Київській області госпітальні бази, призначені для лікування хворих на коронавірус, були завантажені на 56,7%. Це при тому, що мережу лікарень розширили. Відтепер пацієнтів із COVID-19 приймають 16 закладів охорони здоров’я, а загальна кількість інфекційних ліжок зросла з 825 до 1461.

Але є ще й інша проблема. Не вистачає медперсоналу. Так, вчора, 14 жовтня, завідувачка інфекційного відділення Переяслав-Хмельницької ЦРЛ Ольга Рондзіста написала у фейсбуці: «Медсестер немає фізично, санітарок немає фізично. Волонтери є? Запрошуємо». 

В інфекційному відділенні лікарні не вистачає медперсоналу, тому запрошують волонтерів

Переяславці почали активно реагувати на цей допис. Багато людей його коментували

В інфекційному відділенні лікарні не вистачає медперсоналу, тому запрошують волонтерів

За період епідемії в переяславській лікарні від коронавірусу одужали 457 пацієнтів, померли 36 людей. Серед померлих – чотири особи із Переяслава та три із сіл району.

Раніше ми вже писали про те, що крім інфекційного та реанімаційного відділень, хворі на коронавірус нині лікуються у терапевтичному, хірургічному, гінекологічному та пологовому відділеннях нашої лікарні.

 Як повідомили КНП “Переяслав-Хмельницький ЦПМСД”, станом на ранок 15 жовтня на амбулаторному лікуванні у сімейних лікарів та терапевтів з підтвердженим діагнозом  COVID-19 перебуває  453 людини (294 з міста, 159 з району).

У місті хворіють дорослі – 285 (нові випадки 35) , діти   – 9 (1 випадок новий).

Одужало 16 дорослих.

У районі хворіють   157  дорослих і двоє дітей. Одужало 15 людей. Всі дорослі. Натомість нових випадків зареєстровано 22.   

Кількість осіб оточення, які перебувають під наглядом лікарів – 503.

Проведено експрес тестів – 200 (за останню добужодного).

Подано біологічних матеріалів на ПЛР-тестування – 2995 (за останню добу жодного).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *