28 квітня: на Переяславщині з’явилася нова підозра на коронавірус

Як повідомив заступник директора КП «Переяславська ЦРЛ» Микола Володимирович Тарасюк, на 9 годину ранку 28 квітня в лікарні перебуває 31 хворий із різними діагнозами, з них 15 – в інфекційному відділенні. 
 
Із тих, хто знаходиться в інфекційному, на сьогоднішній день 12 лікуються від COVID-19 і дві людини з підозрою на зараження (результати їх тестів на лабораторному дослідженні). Це 39-річний та 72-річний чоловіки  з Бориспільщини. Вчора до лікарні поступила ще одна жінка із Виповзок з пневмонією та підозрою на зараження на коронавірус. Її тести направлені на лабораторне дослідження.
Крім того, 27 квітня було проведено 2 швидкі тести (показали негативний результат) та взято 5 мазків, які направлені на лабораторне дослідження.
 
Загальна картина на Переяславщині сьогодні на ранок така: 6 хворих у місті і 5 у Переяслав-Хмельницькому районі та 3 підозри на коронавірус (у двох чоловіків з Бориспільщини та у жінки з Переяслав-Хмельницького району). Стан хворих, які лікуються від COVID-19, стабільний середньої тяжкості, всі вони дихають самостійно
Крім того, заступник директора КП «Переяславська ЦРЛ» Микола Тарасюк наголосив ще раз на тому, що хворих на коронавірусну інфекцію з Вишневого у нашій лікарні немає.
Карантин вже дістав нас усіх. У переважної більшості людей вже просто немає за що жити. А тому головне наше завдання сьогодні – робити все можливе, щоб зараження не поширювалося, берегти себе і своїх рідних. При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція сьогодні – найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікуання.
 
За даними ЦГЗ, станом на 9:00 28 квітня в Україні зафіксовано 401 новий випадок захворювання на коронавірус, 19 хворих померли, 128 пацієнтів одужали від COVID-19. Загалом в Україні вже 9410 лабораторно підтверджених випадків COVID-19 (у 639 дітей та 1 843 медиків), зафіксовано 239 летальних випадки (132 чоловіки та 107 жінок), 992 пацієнти одужали (з них 209 медпрацівників).
У Київській області підтверджено 604 випадки (63 людини одужали).