На Курилах стався потужний землетрус: оголошено тривогу цунамі

У Тихому океані зафіксували землетрус магнітудою 7,2.

У середу, 25 березня, у Тихому океані поблизу Курильських островів сейсмологи зареєстрували землетрус магнітудою 7,2. Енергетичний клас землетрусу склав 16,7. Про це повідомляє “Интерфакс”.

“Сейсмічна подія відбулася в середу о 14:49 за місцевим часом (05:49 за Києвом). Його осередок залягав на глибині 50 км. Епіцентр знаходився в 226 км на південний схід від міста Сєверо-Курильськ, у 438 км на південь від Петропавловська-Камчатського”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що у Петропавловську-Камчатському відчувалися підземні поштовхи силою близько п’яти балів. У приміщеннях падали предмети, розгойдувалася меблі. Люди вибігали на вулицю.

“У Сєверо-Курильському районі після потужного землетрусу оголосили тривогу цунамі”, – сказав представник Російської академії наук. У місті Сєверо-Курильськ, за його словами, землетрус відчувся на 6 балів. Там обстежують будівлі на предмет пошкодження.

До постраждалих населених пунктів вирушили оперативні групи місцевого пожежно-рятувального гарнізону. Їхнє завдання – з’ясувати, чи є пошкодження в будівлях соціально-значущих і потенційно небезпечних об’єктів, а також в житлових будинках.

На Курилах стався потужний землетрус: оголошено тривогу цунамі

Нагадаємо, нещодавно у Хорватії, Греції та Італії сталися землетруси, багато руйнувань, поранених та загиблі. Тим часом населення цих країн активно косить коронавірусна інфекція. Про катаклізми, від яких страждають жителі європейських країн