Зеленський доручив уряду якнайшвидше провести детальну комунікацію з громадськістю щодо карантинних обмежень

Президент Володимир Зеленський дав завдання Кабінету міністрів якнайшвидше провести детальну комунікацію з громадськістю щодо карантинних обмежень, що діють з 8 по 24 січня. Про це повідомив Офіс президента за результатами наради щодо запобігання COVID-19

“Президент Володимир Зеленський дав доручення уряду якнайшвидше вийти з детальною презентацією всіх обмежень, щоб бізнес розумів, як він може працювати, а також щоб уникнути непорозумінь між владою та людьми”.

У свою чергу прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що обмеження в Україні значно м’якші, ніж локдауни у європейських країнах. Зокрема, в Україні немає комендантської години, працює транспорт, дозволена робота кіосків, продаються продукти харчування й побутова хімія.

«Нинішній карантин розроблявся на основі карантину вихідного дня, який ми проходили в грудні і який дав серйозне зниження заражень. Ми дозволили всім працювати впродовж свят, усі підприємці мали можливість заробити. Усі санітарно-епідеміологічні служби, Міністерство охорони здоров’я і світовий досвід показують, що після свят обов’язково настає зростання заражень, тому зараз впровадження суворіших норм карантину є дуже правильним рішенням і дасть змогу уникнути катастрофи», – зазначив Денис Шмигаль.

Нагадаємо:

  • Посилені карантинні обмеження для протидії розповсюдженню коронавірусу  діятимуть в Україні до 24 січня включно.