Loading...

САП направила до суду обвинувальні акти майже за 30 кримінальними провадженнями, – Холодницький

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) направила до суду обвинувальні акти майже за 30 кримінальними провадженнями, всього наразі детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) розслідують понад 200 кримінальних проваджень. Про це на 24-му форумі ОБСЄ в Празі заявив заступник генпрокурора України – керівник САП Назар Холодницький, повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема, Холодницький зазначив, що станом на 14 вересня САП направила 28 кримінальних проваджень з обвинувальними актами в суд. Наразі у виробництві детективів НАБУ знаходиться 206 кримінальних проваджень. 29 виробництв, серед яких – справа одеського судді Олексія Бурану, – передані в суд.

За його словами, за час діяльності САП всього надійшло близько 1,3 тис. звернень від громадян, народних депутатів та юридичних осіб. За результатами звернень до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про 62 вчинені кримінальні злочини, підслідних детективам НАБУ.

“Ми відчуваємо величезну довіру і підтримку суспільства, але і не менший опір з боку системи. Довіру виправдаємо, опір подолаємо. Але вкрай важливо, щоб судові розгляди відбувалися без таких багатомісячних затримок, які, на жаль, масово відбуваються в судах зараз”, – підкреслив Холодницький.

Як повідомлялося, обвинувальний акт відносно судді Малиновського районного суду р. Одеси Олексія Бурана направили до суду в липні.

Нагадаємо, Буран звинувачується в отриманні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі (ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України), а також у погрозі вбивства співробітників НАБУ під час виконання ними службових обов’язків (ч. 1 ст. 345 КК України).

Крім того у цій справі за скоєння злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27 і ч. 4 ст. 368 КК України, звинувачується спільник судді-корупціонера.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *