Президент підписав закон про амністію учасників АТО, які не скоїли тяжких злочинів

У суботу, 2 вересня, президент України Петро Порошенко підписав закону про амністію учасників антитерористичної операції, які не скоїли тяжких злочинів, повідомив у Facebook прес-секретар глави держави Святослав Цеголко.

“На прохання керівників церков та Героїв України президент підписав закон “Про амністію у 2016 році”. Мова йде про амністію для тих, хто пройшов горнило війни, боронив Україну від російських загарбників, але не скоїв важких злочинів”, – написав Цеголко.

Зазначається, що предстоятель Української православної церкви Київського патріархату, патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет подякував главі держави за створення нової української армії.

У свою чергу, герой України, майор Збройних Сил Ігор Герасименко повідомив, що дуже багато учасників АТО чекають на підписання цього закону.

“Наша армія до початку війни на Донбасі не мала того досвіду, який ми маємо зараз. Але, щоб досягти цього досвіду, потрібен час. Також є і помилки. А коли ти працюєш у стресовій ситуації, ніхто від помилок не застрахований. Тому звільнення певної категорії осіб – воїнів, які не скоїли не тяжкі злочини, буде для нас підтримкою держави та дасть нам впевненість”, – сказав Герасименко.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *