Директор СхідГЗК заявив про повернення до України

Директор держпідприємства “Східний гірничо-збагачувальний комбінат” Олександр Сорокін заявив, що 23 квітня повертається в Україну і не ховається від детективів НАБУ. Про це повідомляє Еспресо.TV.

“У неділю, 23 квітня, ввечері повертаюся авіарейсом з планової відпустки з Риги до Києва (копію авіаквитка додаю). У понеділок о 10:00 прибуду до НАБУ, щоб дізнатися від детективів бюро про суть висунутих проти мене обвинувачень. Офіційно заявляю про це, щоб припинити спекуляції навколо мого нібито ухиляння від слідства”, – заявив Олександр Сорокін.

Директор СхідГЗК також назвав заяви про його втечу необґрунтованими.

“Я законослухняний громадянин і готовий всіма силами сприяти слідству, дотримуючись всіх процедур, передбачених законодавством. Але викликає подив, коли працівники антикорупційних органів роблять необґрунтовані заяви про чиюсь нібито “втечу”, зв’язатися та з’ясувати реальний стан справ”, – додав директор СхідГЗК Олександр Сорокін
23 квітня начальник відділу підприємства Тетяна Гожуляніна повідомила журналістам, що Олександр Сорокін перебуває в своїй офіційній відпустці. Де саме проводить свою відпустку генеральний директор – такою інформацією прес-служба підприємства не має.