ЄВРОПА, ЄГИПЕТ ТА КАРПАТИ: СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ НАЙПОПУЛЯРНІШІ НАПРЯМКИ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ НА НОВИЙ РІК

Турагенції та готелі підвищують ціни через великий попит на новорічні свята. Попри кризу та високі ціни українці не відмовляють собі у відпочинку

Турагенства та готелі підвищують ціни через великий попит на новорічні свята  – більшість турів уже розкупили, кажуть у туристичних агенціях. Бюджетних пропозицій залишилось обмаль, йдеться у сюжеті ТСН

73-річна киянка Лілія – туристка із 15-річним досвідом, без мандрівок, каже, свого життя не уявляє. Тож щороку  відкладає гроші на відпочинок. Новий рік зустрічатиме в Страсбурзі, за вісім днів вікенду готова викласти 700 євро.

Новорічна Німеччина, Франція та Італія – зимова Європа потребує значних витрат, кажуть туроператори, тож найпопулярнішим місцем  для більш економних мандрівників традиційно залишається сонячний Єгипет.

Тур до Єгипту зараз можна купити від 400 доларів на людину – все включено, гарний готель “4 зірки”, готель “5 зірок” – близько 500 доларів. Турагенти радять: хто хоче зекономити, краще зараз бронювати, тому що потім, як правило, ціни ростуть.

Та окрім зарубіжжя мандрівники дедалі частіше обирають зимову Україну. Найпопулярніший – Львів. За останні роки ціни на послуги зросли. Лише за хостел у святкові дні сплатити треба 1800 гривень, але туристів тут повно.

До Нового року готуються і в Одесі. Місця в популярних готелях уже розлетілися, як гарячі пиріжки на Привозі. Приміром, за номер у тризірковому готелі на свята тут правлять щонайменше від ста доларів за добу. Квартири від півтори до шести тисяч гривень у центрі. Та попри ціни – море і теплий клімат ваблять відпочивальників.

Ще є Карпати. Снігу тут ще небагато, а господарі міні-готелів уже розпродали всі номери. Останній вартістю 1200 гривень забронювали ще у вересні, розповідає власниця туристичного котеджу пані Наталія.

Ну а якщо ви ще не визначилися із зимовою відпусткою або ж не встигли назбирати гроші на подорож пам’ятайте: головне – не місце, а настрій, з яким ви зустрінете Новий Рік.