Суд залишив на посаді генерала ЗСУ Алімпієва, арештованого за розтрату

Дзержинський райсуд Харкова не відсторонив від роботи начальника Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Кожедуба генерал-майора Андрія Алімпієва, заарештованого за підозрою в розтраті 2,4 млн грн бюджетних коштів.

“Сьогодні, визначенням Дзержинського районного суду Харкова, клопотання прокурора про відсторонення від посади генерал-майора Алімпієва А.Н. залишено без розгляду. Підкреслюю, що мій підзахисний не був відсторонений від посад начальника ХНУВС ім. І.М. Кожедуба та начальника Харківського військового гарнізону в судовому порядку”, – повідомив адвокат Алімпієва Максим Журавльов на своїй сторінці в Facebook.

Також повідомляється, що сторона захисту подала скаргу на ухвалу слідчого судді Дзержинського райсуду Харкова від 20.11.2017 року про арешт Алімпієва. Адвокат зазначив, що скаргу зареєстрували і колегію суддів визначать автоматично.

“Ми в повному обсязі описали в чому саме полягають численні порушення закону. Зараз чекаємо автоматичного визначення колегії суддів, які будуть розглядати нашу апеляцію. Сподіваємося на об’єктивний розгляд і справедливе рішення”, – написав Журавльов.

Нагадаємо, що 17 листопада військова прокуратура затримала начальника Харківського національного університету Повітряних сил генерал-майора Андрія Алімпієва. Його підозрюють в розтраті 2,4 млн гривень при закупівлі пального. Пізніше був затриманий і його заступник.

20 листопада суд взяв під варту Алімпієва з можливістю внесення 1,5 млн грн застави. Сам начальник Харківського університету Повітряних сил не визнає свою вину.