Loading...

Багаті і бідні: названі найбільш благополучні регіони України

В останні роки західні регіони України стали жити більш благополучно в порівнянні зі східними.

Про це в ефірі Обозреватель.LIVE заявилазавідуюча відділом досліджень рівня життя населення Інституту демографії та соцдосліджень НАНУ Людмила Черенько.

За її словами, до війни в розташованих на сході країни промислових центрах була більш краща ситуація з доходами населення і невисокі масштаби бідності.

“Це весь схід – Донецька, Дніпропетровська, в якійсь мірі Харківська, Запорізька та Луганська області”, – сказала експерт.

Міжнародна фінансова криза 2008-2009 років показав, зазначила Черенько, що бідність має певні географічні риси: “Вона властива більш західним, ніж східним територіям”.

Демограф справедливості заради уточнила, що благополучні райони є по обидва боки Дніпра: “Наприклад, Луганська область демонструвала гірші показники”.

“Але в цілому, можна говорити про географічні ознаки. В останні роки на наших очах ситуація змінюється – центр благополуччя зміщується на захід”, – підкреслила Черенько.

“Більшість західних областей демонструють досить низькі масштаби бідності, ближче до київських показників. І навпаки – східні регіони стали показувати більші масштаби бідності”, – додала експерт.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *