У Вінницькій області невідомі вчинили спробу нападу на військовий об’єкт

У п’ятницю ввечері, 24 листопада, група невідомих зробила спробу нападу на військову частину у Вінницькій області, повідомляє прес-служба командування Повітряних сил Збройних сил України в Facebook.

“Сьогодні, 24 листопада, близько 22.00 невідомими особами була зроблена спроба нападу на вартового однієї з військових частин Вінницького гарнізону”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією, військовослужбовець, виконуючи обов’язки в караулі, “чіткими і рішучими діями попередив напад невідомих осіб на військовий об’єкт, оперативно повідомивши про порушників у вартове приміщення”.

За лічені хвилини на допомогу вартовому прибула оперативна група.

Правопорушники втекли. Силовики організували їх розшук.

“Жертв і поранених з боку військовослужбовців військової частини немає, зброя і боєприпаси в наявності”, – відзначили в прес-службі.

Нагадаємо, 29 жовтня командування військово-повітряних сил ЗСУ заявили, що близько 40 невідомих у масках здійснили спробу рейдерського захоплення території військового об’єкта в Одесі, який є власністю Міноборони України.

Військова прокуратура Південного регіону України розпочала досудове розслідування за даним фактом.

1 листопада військова прокуратура затримала підполковника, тимчасово виконуючого обов’язки командира військової частини, яка раніше піддалася спробі рейдерського захоплення.