“Прекрасно”: так Зеленський прокоментував розведення військ біля Золотого. У Кремлі теж задоволені

 коментар журналістам у кулуарах інвестиційного форуму в Маріуполі, поданий виданням “Новости Донбасса“. Президент Володимир Зеленського привітав початок процесу розведення військ біля Золотого Луганській області. “Все спокійно відбувається. На цій ділянці немає ніяких обстрілів”.

 Коли журналісти попросили Зеленського прокоментувати інформацію про розведення у Золотого, він сказав, що потрібно дочекатися офіційного підтвердження штабу ООС. У свою чергу одна з журналісток сказала президенту, що таке підтвердження вже є. “Прекрасно, прекрасно”, – відреагував Зеленський.

 За словами президента, дзеркальне відведення військ почалося, тому що місія ОБСЄ і українська сторона зафіксували семиденний “режим тиші” на цій ділянці.

Як повідомило російське агентство ТАСС, помічник президента РФ Владислав Сурков висловив задоволення початком розведення сил і засобів в Золотому-4 на Донбасі. Сурков: “Гарна новина. На ділянці в Золотому сторони обмінялися сигналами про готовність до розведення сил. Якщо все вийде в Золотому, потрібно відразу приступити до аналогічних процедур в Петровському. Після чого, не втрачаючи темпу, почати підготовку до “нормандського саміту”.

29 жовтня міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що процес розведення сил і засобів у Золотому стартував у вівторок.

Цього ж дня в штабі ООС повідомили, що бойовики “5 разів здійснили обстріли з великокаліберних кулеметів, ручних протитанкових гранатометів, АГС та стрілецької зброї в 5-ти кілометровій зоні біля ділянки розведення №2 (Золоте-4)”.

Однак пізніше військові заявили, що обстріл у цьому районі “відбувся не в зоні розведення сил та засобів”.