На місці пам’ятника Леніну у столиці з’явилася нова скульптура

Як повідомила пресслужба КМДА з посиланням коментар директора департаменту культури Діани Попової, на бульварі Тараса Шевченка на місці поваленого пам’ятника Леніну встановили нову скульптуру під назвою “Протистояння”.

 

На бульварі Тараса Шевченка на місці поваленого пам’ятника Леніну встановили нову скульптуру під назвою “Протистояння”. ПРЕССЛУЖБА КМДА

Дослівно Попова: “Скульптура “Протистояння” – це спроба оформити у візуальний образ відчуття внутрішньої напруги, конфлікту, нестримної сили, що не піддається контролю розуму. Головним важелем у житті завжди залишається щось, що є вищим навіть за пам’ять. Таким важелем, що утримує на поверхні, є усвідомлення себе вільним”.

Проєкт скульптури авторства Олексія Золотарьова переміг у конкурсі від Українського кризового медіа-центру для експозиції “Ціна свободи”.

 Нагадаємо:
  • У листопаді 2016 року на бульварі Тараса Шевченка на місці поваленого пам’ятника Леніну презентували інсталяцію іранського митця Махмуда Бакші “Безкінечне святкування”.
  • На місці пам’ятника Леніну у столиці з'явилася нова скульптура
  • Восени 2017 року на місці пам’ятника Леніну встановили мистецьку арт-інсталяцію “Ритуал природи” мексиканської художниці Іси Каррільйо.
  • На місці пам’ятника Леніну у столиці з'явилася нова скульптура
  • 27 вересня 2018 р. на місці біля колишнього пам’ятника Леніну було встановлено блакитну велетенську руку – арт-об’єкт Middle Way румунського скульптора Богдана Раци.
  • На місці пам’ятника Леніну у столиці з'явилася нова скульптура