“Народний фронт” і БПП можуть об’єднатися – замглави фракції НФ

У парламентській фракції “Народний фронт” не виключили, що їх партія може об’єднатися в одну політсилу з Блоком Петра Порошенка.

Про факт переговорів щодо злиття політсил підтвердив заступник голови фракції “Народний фронт” Андрій Іванчук в інтерв’ю українським ЗМІ, повідомляє “Дзеркало тижня“.

“Це питання постійно живе, візьміть, наприклад, останні п’ять років. В Україні постійно відбуваються якісь злиття, ідуть об’єднавчі процеси, це нормально”, – сказав Іванчук, підтвердивши, що переговори про можливе злиття партій ведуться.

“Не треба чекати якихось сенсацій, йдуть нормальні переговори. Дві фракції коаліції на сьогоднішній день співпрацюють, як одна команда. Думаю, що це буде абсолютно логічним. На моє переконання – це буде об’єднання не тільки двох політичних сил, а широке об’єднання”, – сказав він.

Іванчук також повідомив, що партіям необхідно домовитися щодо ідеологічних засад такого об’єднання.

“Тут умови – це останнє питання. Ключове – домовитися про ідеологію. А умови – це, повірте мені… Ми пам’ятаємо, коли об’єднувалися “Фронт змін” з “Батьківщиною”, тоді ніхто ні про яких умови не говорив. Повинні бути засадничі речі”, – сказав народний депутат.

Нагадаємо: у лютому БПП, “Народний фронт” і Радикальна партія підписали “декларацію єдності”, в якій заявили про готовність “відкинути політичні розбіжності”.