Порошенко: Україна не повинна відмовлятися від вугілля з окупованого Донбасу

Президент Петро Порошенко вважає, що Україна не повинна на 100% відмовлятися від видобутого на неконтрольованої частини Донецької і Луганської областей антрацитового вугілля. Про це з посиланням на Українські новини повідомляє БізнесЦензор.

“Будемо приймати додаткові рішення щодо диверсифікації джерел постачання енергетичного вугілля, не забуваючи про те, що і те вугілля, що видобувається на окупованих територіях, воно теж наше, українське, і повинне займати свою частку в енергетичному балансі”, – сказав Порошенко.

Порошенко впевнений, що Україні вдасться знайти шляхи розблокування поставок.
“Я не дозволю демагогам створювати в Україні образ держави, де панують анархія і отаманщина і не дозволю дестабілізувати ситуацію в зоні АТО, не дозволю розкладати фронт, це саме те, чого очікує ворог”, – додав Порошенко.

Питання кризи в енергетиці планується розглянути на засіданні Ради національної безпеки і оборони в четвер.
За словами віце-прем’єр-міністра, Геннадія Зубка ПОСТАВКИ вугілля через лінію розмежування припинилися з 10 лютого.
Як повідомлялося, 15 лютого Кабмін прийняв проект постанови про введення надзвичайних заходів в енергетиці через блокування поставок вугілля з непідконтрольних територій Донбасу.
За Інформації національної енергетичної компанії “Укренерго”, антрациту на запасів на теплоелектростанціях ВИСТАЧИТЬ для стабільної роботи енергосистеми на 40  діб.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *