Порошенко:”Нам з вами рано збирати висновки, а тим більш песимістичні, про нашу Революцію гідності”

Розпочаті Революцією гідності процеси ще в повному розпалі. Через три роки після завершення Революції гідності про неї ще рано робити висновки. Про це сьогодні під час заходів із вшанування пам’яті героїв Небесної сотні заявив президент Петро Порошенко, передає кореспондент РБК-Україна, інформують Патріоти України.

“Нам з вами і поготів рано збирати висновки, а тим більш песимістичні, про нашу Революцію гідності Розпочаті нею процеси ще в повному розпалі, і я абсолютно переконаний в оптимістичному їх завершенні.”, – заявив Порошенко.

Президент зазначив, що пройде ще не один рік змін, але настане той день, “коли навіть Фома невіруючий побачить і повірить, наскільки змінилася на краще наша країна”. За словами Порошенка, загиблі під час подій на Майдані три роки тому ще не знали, що вступають в один з перших боїв за незалежність у війні, яка триватиме не один рік.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за словами Порошенка, постріли снайперів на Майдані були фактично першими пострілами агресора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *