«Хто міг припустити?» Ложкін озвучив головну помилку команди Порошенка

Загальною помилкою команди президента Петра Порошенка була недооцінка рівня загрози, яка йшла зі сходу України. Про це в інтерв’ю «Новому Часу» заявив колишній глава Адміністрації президента Борис Ложкін.

«Складно говорити про помилки, коли відбулося все те, що сталося за цей час. Хто міг припустити, що «зелені чоловічки» з’являться в Донбасі? »- зазначив він. За словами Ложкіна, Порошенку було б вкрай складно продати свій бізнес в той час.

«Як людина в минулому з бізнесу, скажу, що в 2014 – 2015, та й в цьому році теж, продати бізнес – нетривіальне завдання. Подарувати міг, безумовно, а ось продати навіть за невеликі гроші було дуже складно. Подивіться самі, чи є зараз великі угоди в Україні. Я кілька разів на цю тему з ним розмовляв. У мене стійке відчуття, що він із задоволенням продав би його, і думаю, що в результаті це трапиться », – сказав екс-глава АП.

Також Ложкін назвав «плюси» Петра Порошенка. «Він освічений, ерудований і дуже досвідчений як у внутрішній, так і в зовнішній політиці. Він дивно швидко знаходить найбільш важливу проблемну зону », – пояснив політик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *