Нардеп від БПП: ГПУ хоче відвернути увагу від розслідування Іловайської трагедії

Дана заява ГПУ є спробою відволікти увагу від розслідування подій в Іловайську

Нардеп Мустафа Найєм, коментуючи  слова Генпрокурора Юрія Луценка про причетність екс-міністрів оборони до знищення обороноздатності країни, заявив, що це спроба відвернути увагу від Іловайської трагедії. Таку заяву нардеп зробив в ефірі одного з українських телеканалів.

«Якщо є документи, які підтверджують, що розкрадалася армія, то повинно бути розслідування. Питання про те, щоб ми не підміняли поняття, що тоді була програма з розпродажу техніки, і це не могло бути без відома тодішньої Адміністрації президента. «Укроборонпром» мав відношення до експорту, але, наскільки я розумію, не займався розпродажем майна Міноборони. Очевидно, без керівництва Міноборони це неможливо було», – сказав депутат.

На його думку, дана заява ГПУ є спробою відволікти увагу від розслідування подій в Іловайську.

«Мені здається, що цей викид інформації, який був доданий до сьогоднішнього обговорення Іловайського конфлікту, це все-таки спроба відвернути увагу від Іловайського конфлікту, від того, що відбувалося там. Тому що подивіться на ці дані: є всі міністри оборони, крім діючих або тих, які були до цього. Тому з точки зору історії це розслідувати правильно, але не хотілося б, щоб ГПУ перетворювалася на департамент історичних досліджень у країні», – підсумував Найєм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *