Помічник президента Єрмак: кількість інформатак проти мене збільшиться

пост Єрмака у Facebook

Помічник президента Володимира Зеленського Андрій Єрмак заявляє, що проти нього найближчим часом зросте кількість інформаційних атак, тому що він докладає зусилля для закінчення війни. “В Україні є ряд політиків, яким невигідно, щоб закінчувалась війна. Їм невигідно, тому що вони збагачуються на ній – як матеріально, так і політично, нарощуючи рейтинг.

Тому я не дивуюсь інформаційним атакам на мене, це логічний крок з їхнього боку.

 Запам‘ятайте цей пост, як-то кажуть: найближчим часом кількість інформаційних атак проти мене сильно збільшиться”.

За словами Єрмака, причиною інформаційних атак є те, що він у складі команди президента докладає “багато зусиль для того, щоб війна була закінчена, а територіальна цілісність і суверенітет України – відновлені”.

Як приклад він навів озвучені до нього питання в ефірі телеканалу “Прямий” .

Єрмак назвав маніпуляцією і такою, що не відповідає дійсності, заяву, що “у 2018 році Андрій Борисович Єрмак де-факто став бізнес-партнером людей, тісно пов’язаних із Аркадієм Ротенбергом”.

За його словами, ТОВ “Інтерпромфінанс-безпека” було зареєстроване в 2001 році, проте жодної господарської діяльності не вело. Тому ще до війни він не мав і не має зараз жодних відносин з ТОВ “Сарич”, яке пов’язують з російським олігархом Аркадієм Ротенбергом, другом Володимира Путіна і будівельником Кримського моста.

Проблема виникла через те, що він втратив зв’язок з  ТОВ “Інтерпромфінанс-безпека” і весь цей час не мав змоги закрити компанію.

Єрмак також заявив, що стосовно його розмови з тимчасовим повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором, то сам посол вже зробив заяву з цього приводу, вказавши, що за конфлікт однозначно відповідає Росія, а не п’ятий президент Петро Порошенко.

Крім того, він заперечував заяви журналіста про те, що його брат Денис вернувся з АТО “залишився неушкодженим”, розповівши, що його брат з 2014 року їздив в зону АТО і брав участь в бойових діях як доброволець, у серпні 2014 року отримав контузію і переніс важку операцію з відновлення зору.

Єрмак підкреслив, що “двері його кабінету завжди відкриті для преси” і додав, що працює далі.