Нацполіція вже тиждень не надає інформацію про розслідування вбивства Павла Шеремета

Національна поліція не може надати жодної інформації про розслідування вбивства одного з керівників «Української правди» Павла Шеремета. Про це «Українській правді» заявив заступник директора департаменту комунікацій Нацполіції Микола Гулевич.

«Поки інформації, яку можна було б оприлюднити, не нашкодивши інтересам слідства, немає», – сказав він.

«Як тільки така інформація буде з’являтися, ми обов’язково будемо її оприлюднювати», – додав він.

За інформацією «Української правди», слідчі проводять опитування свідків у справі.

Водночас співрозмовники УП в Нацполіції не надають жодної інформації про те, коли будуть оприлюднені фотороботи, про що раніше заявляв генпрокурор Юрій Луценко, співрозмовники УП зазначають, що «як тільки з’явиться така потреба».

У Нацполіції також поки не відповіли, коли саме має повернутися з відпустки заступник керівника Нацполіції Вадим Троян, якого деякі ЗМІ пов’язали із організацією незаконного стеження за Шереметом і власником УП Оленою Притулою. Генпрокурор Луценко тоді повідомив, що за цими повідомленнями відкрито кримінальне провадження.

Востаннє стан розслідування коментував голова МВС Арсен Аваков 26 липня. Тоді він заявив, що Нацполіція готова заплатити 200 тисяч гривень за будь-яку інформацію, яка стосується вбивства журналіста Павла Шеремета.

Нагадаємо, 20 липня в Києві внаслідок вибуху авто загинув відомий журналіст Павло Шеремет. Вибух стався о 7:45 ранку, коли Шеремет їхав у машині.

Головний редактор інтернет-видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва-Боровик пов’язує загибель Павла Шеремета з його професійною діяльністю.

Голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе заявила, що розслідування смерті Павла Шеремета є для неї справою честі. Генеральний прокурор України Юрій Луценко назвав смерть журналіста вбивством, а також пообіцяв зробити все можливе, щоб разом з колегами розкрити злочин.

Президент Петро Порошенко доручив правоохоронним органам оперативно розслідувати обставини загибелі журналіста Павла Шеремета.

Цього ж дня вбивство Павла Шеремета кваліфікували за статтею «умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб».

Радник глави МВС Зорян Шкіряк повідомив, що попередньо слідство розглядає такі основні версії вбивства журналіста Павла Шеремета, як професійна діяльність, неприязні стосунки і «російський слід».

23 липня Шеремета поховали під Мінськом.

Павло Шеремет – білоруський, російський та український журналіст телебачення, радіо та періодичних видань, у 1990-х – 2000-х роках керівник відділу спеціальних інформаційних проектів ОРТ, згодом – російського «Першого каналу».

Останні п’ять років Шеремет жив в Україні, працював журналістом в «Українській правді» та ведучим на різних каналах телебачення і радіо.