Глава “Укрпошти” про свою “маленьку” зарплату на карантині

Генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський під час карантину заробляє 47 тисяч гривень на місяць. Про це він заявив в ефірі на 24 каналі. За словами Смілянського, людей дратує його зарплата, оскільки будь-яка сума більше 40 тисяч гривень для них неприємна.

Відзначимо, що через карантин зарплата чиновника не може перевищувати розмір 10 мінімальних. Тобто максимум він може отримати 47 230 гривень.

“Треба дивитися не скільки людина заробляє, а скільки приносить державі. Ось ви бачили, ми продали на 90 мільйонів майна, а були люди, які приходили до мене і пропонували продавати по-іншому або ж купити ті термінали по-іншому”, – сказав глава “Укрпошти”.

“Що хоче народ? Народ хоче, щоб була перемога. Перемога повинна бути. Тому краще купити (термінали – ред.) за 400 доларів, адже 400 все одно менше ніж 500, кладемо в кишеню 800 тисяч доларів, оголошуємо, що Смілянський має 10 тисяч зарплати і народ щасливий, і депутати щасливі. Всі ж звикли до цієї моделі, правда ж”, – заявив Смілянський.

«Хрещатик, Майдан — місця, де відбуваються демонстрації, історичні події. Тоді блокується виробничий процес. Йому не місце в центрі Києва. Краще нехай це буде якийсь готель. А ось Укрпошта може сміливо працювати не в центрі», — повідомив Смілянський.

Він сказав, що будівлю вже оцінили в більш ніж мільярд гривень, а також припустив можливість залишити Укрпошті операційний зал Головпоштамту — як символ.

«Щоб привести офіс в порядок — треба 75 мільйонів. Ми його тримаємо, але це величезні кошти, які, я вважаю, краще направити на нові авто, нові відділення та IT-системи», — заявив Смілянський.

Раніше ЗМІ писали, що генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський буде заробляти в 2020 році майже 1,9 млн гривень в місяць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *