На Київщині утворилися рекордні борги за доставку газу

Населення Київської області заборгувало за доставку газу 81 млн гривень. В АТ “Київоблгаз” повідомляють, що це рекордна сума по регіонах України. Несплата боргів жителями Київщини ставить під загрозу безпеку газопостачання і може привести до зриву опалювального сезону, інформує прес-служба “Київоблгазу”.

“Існуюча заборгованість загрожує безпеці газопостачання. Якщо жителі області і далі не будуть платити за доставку газу, то компанія не зможе провести планові ремонти. Несвоєчасна підготовка до опалювального сезону може привести до його зриву”, – розповідає Руслан Писанко, технічний директор АТ “Київоблгаз” .

У компанії відзначили, що зазвичай отримані кошти витрачаються на роботу аварійної газової служби, ремонти газорозподільної системи, обстеження газопроводів, підтримання тиску газу в мережах, локалізацію та ліквідацію аварійних ситуацій, а також заміну зношених ділянок газопроводів. Частина коштів необхідна на виплати зарплат багатотисячному колективу компанії, який в період карантину продовжує безперервно працювати для забезпечення безперебійної та безаварійної доставки газу споживачам.

Раніше повідомлялося про те, що Кабмін змінив порядок формування ЖКГ-тарифів. Зміни стосуються ринку електроенергії та газу. Тепер підприємства теплокомуненерго зможуть формувати ціни на тарифи, враховуючи середню ціну на природний газ за минулий опалювальний сезон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *