Під кабінетом генпрокурора поштовхалися нардепи й охоронці

Співробітники держохорони не пускали адвокатів і нардепів від «Євросолідарності» до кабінету генпрокурорки, коли туди зайшов Петро Порошенко

Співробітники Управління державної охорони у порушення закону не пропустили народних депутатів від «Європейської солідарності» і адвокатів до генерального прокурора Ірини Венедіктової, до якої пройшов п’ятий президент України, лідер «ЄС» Петро Порошенко. Через це при вході у кабінет генпрокурорки сталася бійка.

Згодом народних депутатів все ж пропустили до Венедіктової.

Поспілкувавшись кілька десятків хвилин з народними депутатами і адвокатами, Венедіктова, яка так і не змогла дати жодної чіткої відповіді, а потім просто втекла, пославшись на зайнятість.

У фракції «Європейська солідарність» переконані, що генеральний прокурор Ірина Венедіктова отримала чітку вказівку від президента Володимира Зеленського щодо переслідування опозиції. Про це після розмови з  генпрокурором заявив журналістам сам Порошенко.

«Україна повертається в часи Януковича. Я ще раз наголошую, що це не має ніякої іншої назви, як політичні переслідування опозиції та її лідера. Я наголошую, що єдине, що вони придумали – це треш у вигляді того, що я на посаді президента намагався захопити державну владу, намагався зробити державну зраду або якісь інші дурниці, які були блискуче прокоментовані людиною, яка до мене стовідсотково не ставиться з симпатією, стовідсотково людиною Зеленського колишнім прокурором Рябошапкою. Ми твердо переконані, що по сьогоднішніх діях пані Венедіктова отримала чітку від президента Зеленського з вулиці Банкової», – сказав Порошенко.

Він наголосив, що у «Європейській солідарності» переконані, що в таких діях є склад кримінального злочину – втручання в діяльність Генерального прокурора з боку або Офісу президента, або президента.

«І сьогодні, намагаючись це зробити, вони де факто вручають підозру двом особам – Порошенку і Зеленському. Ми намагалися зупинити свавілля. І я можу лише сподіватися, що нас почули і зміняться. Якщо ні, окремо хочу наголосити, що ми не просто не ухиляємося від слідчих дій – ми бігаємо за ними», – додав Порошенко.

Як повідомлялося, сьогодні, 9 червня, Порошенко прибув до Офісу генпрокурора з адвокатами та народними депутатами, щоб зустрітися із Іриною Венедіктовою.

Нагадаємо, сьогодні у ДБР прокурори намагалися вручити Порошенку підозру. П’ятий президент радить Зеленському дізнатися, чим закінчується політичне переслідування опозиції та зателефонувати Януковичу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *