“Підводні камені” у справі вбивства Кирилка Тлявова. Чи буде винний?

У справі про вбивство 5-річного Кирила Тлявова поліцейськими в Переяславі практично неможливо довести провину конкретного правоохоронця, який стріляв.

Таку думку висловив у ефірі ObozTV юрист Ігор Степанов, коментуючи перебіг розслідування.

“Їх не можна називати правоохоронцями – це люди, які працювали в правоохоронних органах. Вони у вільний час розважалися нетверезими в такий спосіб”, – зазначив він.

 Степанов вважає справу складною, оскільки відсутні знаряддя злочину.

“Нема зброї. Доведення того, що саме той правоохоронець, якому інкримінується, скоїв постріл, з моєї точки зору, неможливо. Наскільки мені відомо, там було чотири особи у дворі, які були присутні на цій події. Щонайменше двоє з них, що є правоохоронцями, стверджують, що не пам’ятають, хто стріляв”, – розповів експерт.

Юрист також заявив, що початкова кваліфікація злочину як умисного вбивства була “недоречною”.

“Вбивство через необережність – це і є в даному випадку те, що трапилося. Це правильна кваліфікація”, – пояснив він.

  • У Переяславі Київської області 31 травня 5-річний Кирило Тлявов був убитий внаслідок вогнепального поранення в голову.
  • В процесі слідства з’ясувалося, що в день трагедії в сусідньому подвір’ї нетверезі співробітники поліції вирішили постріляти по мішенях. Куля зрикошетила від каменю, пролетіла більш ніж 30 метрів і потрапила в дитину. Кирило Тлявов помер у лікарні, не повернувшись до тями.
  • Двох правоохоронців затримали. Вони визнали, що були п’яними того дня, проте не змогли сказати, хто саме зробив фатальний постріл.
  • У вересні глава ДБР Роман Труба заявив, що готовий через один-два місяці завершити досудове розслідування у справі про вбивство Тлявова.