ЯК «ПРОПИХАЮТЬСЯ» ВИКОНКОМІВСЬКІ РІШЕННЯ

Ми вже багато разів писали про нелогічні, м’яко кажучи, дії керівництва міста при проведенні виконкомів та сесій. Проте щоразу міська влада підкидає все нові й нові приводи для критики. Так, у статті «Детальні плани розподілу обов’язків» (“ДП” №5 від 6.03.2019 р.) наше видання повідомляло, що на черговому виконкомі, який відбувся 26 лютого, не були прийняті кілька рішень. Це стосується, зокрема, надання ПП «МАРТІУС 2017» містобудівних умов та обмежень для реконструкції нежитлового приміщення №13 по вул. Покровській, 53/69, де планується облаштувати аптеку.

У членів виконкому були зауваження щодо відсутності єдиних вимог щодо оформлення фасадів при облаштуванні нежитлових приміщень житлових будинків. Незрозуміло, яким чином квартира була переведена в нежитлове приміщення. Начальник юридичного відділу Наталія Медведенко тоді заявила, що надавала зауваження, крім того, проект рішення, винесений на розгляд, відрізняється від того, який вона візувала

Чому ж через тиждень ці рішення були винесені знов та дружно проголосоваі? Читайте у свіжому випуску газети “Діловий Переяслав”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *