Loading...

НКРЕКУ підвищила тарифи на воду

Залежно від відносин з компаніями, тарифи на воду підвищать від 9% до 37%
Тарифи на послуги центрального водопостачання та водовідведення підвищили до 37%, в залежності від договору з операторами ринку, – говориться в рішенні НКРЕКУ від 25 січня, з уточненням, що тарифи на послуги центрального водопостачання та водовідведення в цьому році будуть підвищені для 54 ліцензованих постачальників послуг .

Крім цього, Нацкомісія розділила цих операторів на дві групи: до першої групи внесені 36 ліцензіатів, тарифи для яких переглядалися протягом січня-серпня 2016 року (для них зростання складе 9% – до 10,76 грн за кубометр), в другу – 18 компаній, тарифи для яких не переглядалися тривалий час, або взагалі не встановлювалися регулятором (зростання – в 37%, тобто з 9,18 грн за кубометр до 12,54 грн за кубометр).

При цьому НКРЕКУ передбачила в тарифах на 2017 рік компенсацію на відшкодування різниці між фактичними витратами на сплату податків і зборів, придбання електроенергії і передбаченими в затверджених в 2016 році тарифи в розмірі 98 млн гривень, в тому числі 11,7 млн ​​гривень ліцензіатам, тарифи яких не переглядалися тривалий час або не встановлювалися комісією взагалі.

вода

Нагадаємо, експерти обережно ставляться до підвищень тарифів. Так, Андрій Герус вважає, що тарифи на електроенергію можуть вирости на 10-50% після введення RAB-регулювання від НКРЕКУ і просить регулятора підготувати грунт, щоб обленерго працювали чесно.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *